MHP'li Özdemir'den Ümit Özdağ'a tepki: Bu Müflis veMüfteri Şahsın HiçbirKıymeti Harbiyesi Yoktur

01
MAY

MHP'li Özdemir'den Ümit Özdağ'a tepki: Bu Müflis veMüfteri Şahsın HiçbirKıymeti Harbiyesi Yoktur


MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, ''Ümit Özdağ, Sayın Genel Başkanımızı hiç anlamamış, anlama gibi de bir derdi belli ki hiç olmamıştır. Çünkü biz Ülkücüyüz, Ümit Özdağ ise görevlidir! Biz canımızla, kanımızla sadece Türk Milleti’nin hizmetindeyiz, Ümit Özdağ kendi itiraflarıyla okyanus ötesinin.'' dedi

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir sosyal medya hesabından Ümit Özdağ'a tepki gösterdi.

MHP'li Özdemir'in açıklaması şu şekilde;

FETÖ’nün siyaset ayağına müdahale edilmedikçe ve bu ayak deşifre dilmedikçe, Ümit Özdağ gibi tiplemeler toplum nezdindeki fitnelerini yaymaya devam edecektir.

Bu şahıs, 15 Temmuz ihanetinden sadece birkaç ay önce partimize yapılan sistemli taarruz ve operasyonlarla alakalı durumu, bir geçmiş olsun ziyareti kapsamında konuşurken, odada bulunan Sayın Yıldıray Çiçek ve bir başka genel başkan danışmanımızla beraber tahlil ederken; MHP’nin bu tür operasyonlara ve fitneye karşı her zaman dirençli ve aşılamaz olduğunu ifade ettiğimde “Bu dönem önceki dönemlere benzemiyor, çok daha değişik ve çok daha başka şeyler olacak” söylemiyle cevaplamış, çok değil birkaç gün sonrada partimizden istifa edip gitmişti.

Belki de aldığı talimat bu yöndeydi!

Tıpkı 12 Mart 1971 muhtırasından bir gün önce partimizden istifa ederek Başbuğumuzu yarı yolda bırakan babası gibi bu şahıs da böylelikle 15 Temmuz hain darbe girişiminden hemen önce böylelikle MHP’den ayrılmıştı.

Şimdiyse particilik rolü oynayarak Türkiye’nin milli güvenlik açıkları üzerine yabancı başkentlere danışmanlık yaparak, psikolojik harekatlarla aynı çevrelere hizmet edip, genç kardeşlerimizin sözüm ona akıllarını bulandırmakla meşgul.

Oysa FETÖ’cü Emre Uslu başta olmak üzere bugün cezaevinde yada yurt dışında kaçak olan ne kadar hain varsa hepsiyle fikirdaş olan da bu şahıstı.

Abisinin bizzat ABD hükümeti adına çalıştığı hususu ise bir başka konuşulmayan hakikattir. Ve yine kendisinin ABD hükümetine adına, ABD’nin değer verdiği çok mühim hizmetleri vardır!

O yüzden Ümit Özdağ, Sayın Genel Başkanımızı hiç anlamamış, anlama gibi de bir derdi belli ki hiç olmamıştır. Çünkü biz Ülkücüyüz, Ümit Özdağ ise görevlidir! Biz canımızla, kanımızla sadece Türk Milleti’nin hizmetindeyiz, Ümit Özdağ kendi itiraflarıyla okyanus ötesinin…

O yüzden hakikat aynasında ve Ülkücü Hareketin hem vicdanı hem de hafızasında bu müflis ve müfteri şahsın hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur; elbette sözlerinin de…